Om ondernemers en initiatieven op het gebied van waterstof de kans te geven hun visies en oplossingen te presenteren binnen het bredere kader van mogelijke transitiepaden vindt op 7 t/m 9 oktober, tijdens de Nationale Energie Week, de derde editie van de Dutch Hydrogen Days plaats in de Brabanthallen te Den Bosch.
Deze drie dagen clusteren alle activiteiten, zoals de programma’s en aanbod op de beursvloer over waterstof, en ook dit jaar reikt TKI Nieuw Gas de Waterstof Innovatie Award uit.
Waterstofprogramma’s
Elke dag wordt een waterstof programma georganiseerd:
- Dinsdag 7 oktober – Waterstof in de mobiliteit
- Woensdag 8 oktober – Waterstof in de gebouwde omgeving
- Donderdag 9 oktober – Waterstof in de industrie
Daarnaast geven diverse exposanten en partners praktische sessies over waterstof of delen zij eindgebruikersverhalen in de diverse praktijktheaters.
Ook Frank Mietes van Alles over Waterstof zal elke dag een presentatie geven over de nieuwse waterstofontwikkelingen en trends in Nederland en daarbuiten
Beursvloer: Waterstof Paviljoen
Waterstof producten van deelnemers die al jaren deelnemen, Startups met nieuwe ideeën en producten en studententeams met bijvoorbeeld waterstof voertuigen laten zien wat de markt al te bieden heeft op het gebied van waterstof! Heb je ook een product dat hier niet mag ontbreken? Er zijn meerdere mogelijkheden om die hier te presenteren, voor elk budget.
Neem voor de mogelijkheden contact op met Wendy van de Geijn wendy@54events.nl.
Waterstof Innovatie Award
Om de markt verder uit te dagen wordt dit jaar ook de Waterstof Innovatie Award weer uitgereikt. Met een totaal prijzenpakket van € 15.000,- aan cash en diensten een mooie stimulans voor de meest kansrijke initiatieven.
We nodigen je van harte uit om jouw revolutioniare waterstofgerelateerde innovatie aan te melden. Klik hier voor meer informatie.
0 reacties